ЕКСКУРСІЇ

Готельно-оздоровчий комплекс ``Смерічка``

ПЕРЕЛІК ЕКСКУРСІЙ

“Пізнання чудового Закарпатського краю”

 1. Замок Карпати

Замок графа Шенборна в санаторії Карпати. Замок “Сент Міклош” в с.Чинадієво, церква з чудотворним не рукотворним хрестом та Кирило-Мефодіївський жіночий монастир в с.Драчино.

 1. Мукачівський замок “Паланок”

Поїздка по місту “над Латорицею”. Відвідування замку “Паланок” XI-XVII століття. Прогулянка по старій частині міста: Ратуша, Палац Ракоці, костел Святого Мартіна, а також кондитерській дім “Бондаренко”, що знаходиться в центрі міста.

 1. Ужгородський замок

Екскурсія в Ужгородський замок, етнографічний музей, ресторан сатири “Деца у нотаря” та вечірня прогулянка по старій частині міста.

 1. Синевірське озеро та водопад Шипіт

Національний парк “Синевір” відноситься до найбільших і найпривабливіших природно-заповідних територій Закарпаття. Щоб побачити це диво природи, потрібно піднятися в гори—блакитне прозоре озеро сховалося серед гір.

Водопад шипіт є триступінчатим каскадом заввишки 12м, що спадає у вузькій обривистій ущелині і з обох боків затиснутий крутими уступами скель. По дорозі до водоспаду, організовано ряд каскадів.

На відстані 300 м. від водоспаду починається захоплюючий підйом на сучасній крісельній дорозі довжиною 1050 м. Тривалість підйому 30 хвилин. На висоті 850 м. над рівнем моря з оглядового майданчика відкривається прекрасна панорама — Боржавський гірський хребет, гора “Кук”, Синевирський перевал, місце Міжгіря.

 1. Термальні води Берегово та “Косино”

Термальні води піднімаються із свердловини глибиною 1190 метрів і потрапляють в басейн з температурою +41С. За своїм хімічним складом термальна вода багата на залізо, натрій, калій, фтор, цинк та інші мікроелементи. За даними бальнеологічного висновку, ця вода придатна для зовнішнього застосування захворювань опорно — рухового апарату, серцево — судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин та міліарної систем.

 1. Чани в Лумшорах

Невелике, сховане в глибинці Карпатських гір село Лумшори, де у великих металевих чанах під відкритим небом нагрівають сірководневу воду до +40-45 градусів. Такі процедури покращують діяльність опорно — рухового апарату і нервової системи.

 1. Воєводино

Ловля форелі та приготування її на мангалі, катання на конях, прогулянка на велосипедах. Естремальні види відпочинку: Zip-line (довжина троса 800 м), поїздки на квадроциклах в гори, джипінг, політ на повітряній кулі, стрільба з лука чи пневматичної зброї.

 1. Винні підвали в с. Середнє

Середнянські винні підвали занесені ЮНЕСКО до десятки кращих винних підвалів Європи. Гостям пропонується цікава екскурсія, дегустація високоякісних середнянських марочних, десертних вин та, по замовленню, смажена картопля з шкварками та бринзою.

 1. Сироварня, ферма страусів та оленів, село Іза

Селиська сироварня — це соціальний проект, започаткований 2002 року жителями Н.Селища та Європейським кооперативом Лонго Май. Тут виготовляють сир за тисячолітньою виробничою традицією Швейцарських Альп. Поїздка в село Іза — столицю лозоплетіння на Закарпатті. Проїжджаючи центральною вулицею села майже біля кожної хати можна побачити справжні витвори мистецтва із лози: столи, стільці, крісла-гойдалки, етажерки, тумбочки, вази, шкатулки, кошики, обплетені бутлі, різні сувеніри. Неподалік від села знаходиться знаменита на всю Україну ферма, де вирощують плямистих оленів. Страусина ферма в Хусті відкрита в 2002 році на північній околиці міста, р-ні окружної дороги. На фермі можна купити яйця і піря страусів. Оскільки птахи всеїдні, можна приносити з собою будь-який корм, зокрема хліб, яблука і капусту.

 1. Долина нарцисів

“Долина нарцисів” – заповідник, який розташовується в урочищі Кіреші в 4 км від міста Хуст, що знаходиться в центрі Закарпатської області. З 1992 р. у складі Карпатського біосферного заповідника входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.

 1. Монастирі Закарпаття

Свято-Кирило-Мефодіївський жіночий монастир в м.Свалява, Греко-католицька церква Св.Іллі, Свято-Миколаївський жіночий монастир в м.Мукачево, Свято-Покровський чоловічий монастир в с.Ракошино, Церква з Чудотворним хрестом в с.Неліпино. Екскурсія проводиться в супроводі священника.

Інформацію по організації може надати адміністратор готелю