Мінеральна вода поляна квасова

Готельно-оздоровчий комплекс ``Смерічка``

МІНЕРАЛЬНА ВОДА “ПОЛЯНА КВАСОВА”

“Поляна Квасова” – справжня перлина природних закарпатських вод. Вже довгий час мінеральну воду “Поляна Квасова” здобувають з унікального за походженням і одного з найбільш популярного в усьому світі джерела природної цілющої води. Розташований він в Україні, в глибині мальовничого карпатського гірського масиву. Володіючи яскраво вираженим приємним смаком і унікальними цілющими якостями, “Поляна Квасова” змогла досить швидко завоювати популярність ще в столітті не тільки серед українців, а й серед європейських жителів. Тому, починаючи з того часу, дана вода стала регулярно завойовувати всілякі нагороди за допомогою своєї високої якості, яке було оцінено на найбільших міжнародних виставках у Відні, Парижі та Будапешті. З усіх відомих Свалявських мінеральних вод “Поляна Квасова” формується у найглибших породах надр—за 300-500 метрів від поверхні землі. А тому ця вода є найбільш захищеною від можливих забруднень, на її склад не впливають жодні атмосферні, кліматичні чинники.

“Поляна Квасова” на початку ХХ століття вважалася “Королевою літієвих квасних лужних мінеральних вод”. Саме так її характеризувала реклама 1913 року. А сьогодні розширене її означення вказує, що це вуглекисла холодна борна середньомінералізована гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода. Попри всі властивості гідрокарбонатних лужних вод, “Поляна Квасова” має сильну бактерицидну дію завдяки наявності в ній ортоборної кислоти. Окрім цього, ця вода здатна розчиняти сечовий пісок, нормалізувати жировий, вуглеводний та мінеральний обмін речовин в організмі. Цікаво, що вміст гідрокарбонатів у “Поляні Квасовій” – вищий, ніж у популярній “Боржомі”. А це означає, що ступінькислотонейтралізуючої дії нашої води—значно вищий, ніж відомої грузинської мінеральної води. І при таких захворюваннях, як виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки, гастрит, дуоденіт, що супроводжуються підвищеною секретною функцією, явищах гіперацидозу, ентеритах, колітах, панкреатитах, холециститах, ангіохолітах, гепатитах, гепатозах, синдромах—постхолецистектомічному, цукровому діабеті, подагрі, аліментарному ожирінні, гіперхолестеринемії та деяких інших гіперліпідеміях, сечових діатезах, хронічних запальних захворюваннях сечовидільної системи нема кращого ліку, як “Поляна Квасова”.

Крім того, цілющі властивості мінеральної води підвищують стійкість організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища—хімічних, фізичних, біологічних. Таким чином, ще однією позитивною особливістю вживання мінеральної води “Поляна Квасова” є покращення психологічного стану, зменшення симптомів депресії, іпохондрії, підвищення загального життєвого тонусу завдяки стимуляції продукції гормонів, зменшення потягу до тютюнопаління і полегшення відвикання від шкідливої звички.

Отже,вживання цілющого дару природи принесе тільки користь здоровю наших дорогих гостей!