ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ

В ГОТЕЛІ``СМЕРІЧКА``

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Дані правила встановлюють для Гостей готелю “Смерічка” (надалі — Готель) внутрішній розпорядок проживання в Готелі, правила користування майном Готелю, обсяг наданих послуг, відповідальність сторін.

1.2. Діяльність Готелю регулюється Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення і надання готельних послуг від 16.03.2014р. №19.

1.3. Номер в готелі надається за наявності паспорта чи іншого документа, що засвідчує особу та заповненої візитки гостя встановленої форми.

1.4. Режим роботи готелю цілодобовий. Розрахунок за проживання сплачується по дням з дати заїзду. Час виїзду з готелю — до 00:00 к.ч.

За довідковою інформацією звертайтесь до адміністрації.

1.5. При виїзді після 09:00 сплачується повна вартість номера за день.

1.6. Діти віком до 3 років проживають з батьками в стандартному номері Безкоштовно без надання додаткової білизни.

Вартість додаткової білизни складає 50 грн. за добу.

1.7. Додаткове місце в двокімнатному номері складає 100 грн. за добу.

1.8. При достроковому виїзді з готелю

– в Низький та Звичайний сезони сума в розмірі 3-х останніх днів відпочинку НЕ повертається,

– у Високий сезон — 50% оплаченої суми Не повертається,

у період Новорічних свят — 100% оплаченої суми Не повертається.

  1. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ МАЙНОМ ГОТЕЛЮ

2.1. Готель надає гостям для проживання мебльовані номери, оснащені побутовою технікою (телевізор, холодильник, чайник, праска та ін.), сантехнікою й іншим устаткуванням. Номери Готелю і приміщення загального користування утеплені, мають сучасне оздоблення, інженерні мережі, устаткування, комплектацію, що відповідають усім вимогам на момент введення в експлуатацію.

2.2. Гості повинні дбайливо ставитися до майна Готелю, використовувати устаткування за призначенням, дотримуватись вимог пожежної безпеки. У випадку виявлення ушкодження майна, технічних несправностей, надзвичайних подій (залиття, загоряння, розбиття скла і т.п.) необхідно негайно повідомити про це адміністратора.

2.3. Після поселення в номер, протягом однієї години, Гість має право заявити адміністратору Готелю про виявлені недоліки предметів оздоблення та комплектації номеру. При відсутності заяви і при виявленні адміністрацією при виїзді Гостя втрати чи пошкодження власності Готеля, Гість оплачує матеріальні збитки. 

2.4. При поселенні в номер Гостю видається ключ, який він зобовязаний повернути в день відїзду. У разі втрати Гостем ключа або його пошкодження оплачується вартість ключа у розмірі 100 грн.

  1. ВНУТРІШНІЙ РОЗПОРЯДОК ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ

3.1. За дотриманням внутрішнього розпорядку в Готелі стежить адміністратор. Він надає відвідувачам розяснення відносно правил проживання.

3.2. У всіх номерах та інших приміщеннях Готелю забороняється палити. За паління в приміщеннях Готелю накладається штраф в розмірі 500 грн. згідно Закону України №4844-VI “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів”. При повторному випадку паління в зазначених вище місць адміністрація Готелю має право розірвати договір на відпочинок з Гостем готелю.

3.3. Самостійне приготування їжі в номері з використанням додаткового обладнання

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

3.4. З 23:00 до 08:00 години ранку всередині Готелю і на території необхідно зберігати тишу. В номерах у цей час забороняється включати на велику гучність аудіо системи і телевізори.

3.5. До Гостей Готелю можуть приходити Гості з 8:00 до 23:00 години. За Гостя відповідає проживаючий у номері.

3.6. Перебування будь-яких тварин в Готелі ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

  1. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

4.1. У номерах забороняється використовувати трійники і подовжувачі, потужні електроприлади у тому числі нагрівальні, крім випадків, коли ці прилади входять у стандартне устаткування номера чи видані для користування персоналом Готелю. У разі потреби зарядки акамуляторів під час відсутності відвідувача в номері, варто звернутися до адміністратора, що поставить на зарядку акамулятор (мобільного телефону, відеокамери і т.п.).

  1. ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

5.1. Територія Готелю, усі входи до неї, внутрішні сходи та коридор, контролюються відеокамерами. Вся інформація реєструється, записується на цифрові носії і зберігається. Відеоспостереження здійснюється з метою безпеки Гостей, їхнього майна та майна Готелю.

  1. ЗАЇЗД І ПАРКУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТУ

6.1. На території Готелю знаходиться безкоштовна автостоянка для проживаючих в нашому Готелі.

  1. ПОСЛУГИ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ГОТЕЛЕМ

7.1. Готель надає основні послуги, що входять у вартість проживання.

7.2. До основних послуг відноситься: надання номеру для проживання, прибирання номерів, виклик швидкої допомоги, виклик служби таксі, надання першої медичної допомоги, оформлення курсівок на базі санаторію “Сонячне Закарпаття”.

7.3. Поточне прибирання (прибирання пилу, виніс сміття, миття склянок і чашок, прибирання санвузлів) проводяться щодня крім неділі. Заміна постільної білизни здійснюється в Готелі кожні 7 днів. Заміна рушників проводиться кожні 3 дні. За проханням гостя може здійснюватись позачергова заміна білизни за додаткову плату (50 грн.).

  1. ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ НОМЕРІВ

8.1. Бронювання місць у Готелі відбувається шляхом прийняття заявки за допомогою телефонного, поштового та іншого звязку.

8.2. Виставляється рахунок на оплату (у т.ч. по факсу або електронній пошті).

8.3. Після оплати рахунку Готель передає електронни листом чи в телефонній розмові підтвердження бронювання номеру.

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

9.1. Проживаючий, при виявленні недоліків у наданій послузі, невідповідності послуги, має право вимагати усунення недоліків у визначений термін.

9.2. Готель повинен вжити заходів по усуненню недоліків наданої послуги з моменту предявлення проживаючим відповідної вимоги.

9.3. У випадку виявлення забутих речей Готель зобовязаний негайно повідомити про це власника речей, якщо він відомий. Забуті речі зберігаються в Готелі протягом 6 місяців.

9.4. При порушенні внутрішнього порядку проживання в готелі, спричиненні матеріальних збитків, створенні незручностей іншим Гостям, готель має право розірвати договір на проживання з Гостем.

9.5. Адміністрація готелю забезпечує конфіценційність інформації щодо перебування Гостя в готелі, крім випадків, передбачених чинним законодавством чи дозволу Гостя готелю.

Бажаємо Вам приємного відпочинку!!!